
Стіл холодильний середньотемпературний GN2100TN Gooder
43 736 ₴
- В наличии
- Код: GN2100TN
+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики:
- Цифровий термостат, автоматичні двері;
- Хлодоген: R600a;
- Відносна вологість : 55%;
- Вага: 98 кг;
- Вага в упаковці: 110 кг;
- Діапазон температури навколишнього середовища: +16 до +30 С°;
- Загальний об'єм л: 282 л;
- Кількість полок: 2;
- Клас енергоспоживання: С;
- Климатичний клас: 4;
- Корпус: Нержавіюча сталь ззовні і всередені (AISI 304);
- Країна виробник: Китай;
- Розміри (ДхШхВ): 1360х700х860 мм;
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 1400х740х870 мм;
- Розміри внутрішні: 575х800х570 мм;
- Система охолодження: Динамічна;
- Споживання електроенергії: 3,07 кВт/д;
- Темп.режим: +2...+8°C;
- Торгова марка: Gooder;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gooder |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Исполнение двери | Глухая |
| Максимальная рабочая температура | 2 град. |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | 8 град. |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 98 кг |
| Высота | 860 мм |
| Длина | 136 мм |
| Ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 43 736 ₴

