
Шафа холодильна вітрина CD35DM-S300SD Snaige
23 230 ₴
- Под заказ
- Код: CD35DM-S300SD
Отправка с 10 июня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Вага | 65 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 320 л |
| Загальний об'єм л | 350 л |
| Кількість полок | 4 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Країна виробник | Литва |
| Розмір полок | 523х351 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Розмір полок | 523х351 |
| Ефективний об'єм | 320 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Класс энергопотребления | D |
| Торгова марка | Snaige |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 350 л |
Информация для заказа
- Цена: 23 230 ₴

