
Шафа холодильна вітрина CD40DM-S3002E Snaige
28 300 ₴
- Под заказ
- Код: CD40DM-S3002E
Отправка с 25 июня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Середньотемпературна холодильна шафа SNAIGE CD40DM-S3002E призначена для короткочасного зберігання продуктів.
Охолодження: динамічний з тангенціальним вентилятором
Розморожування: автоматичне з тангенціальним вентилятором
Двостулкові двері із загартованого скла з білою рамою із ПВХ
Світловий рекламний щит (канопе) з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням
Механічна система управління
Світлодіодне освітлення розташоване на стелі
Клас енергоефективності: D
Рівень шуму: 50 дБ.
Ергономічна вбудована ручкаМаксимальне навантаження на полицю: 40 кг.
Регульовані дротяні полиці, пофарбовані в білий колір
Матеріал корпусу: сталь, пофарбована в білий колір
Опори: регульована ніжка спереду 2 шт., Колеса позаду 2 шт.
- Призначення: холодильник для зберігання
- Загальний об'єм: 385 л.
- Корисний об'єм: 360 л.
- Внутрішні розміри: 500х455х1645 мм.
- Робоча температура: -2 - +14 С
- Температури навколишнього середовища: +16 – +32 С
- Кількість полиць: 5
- Розмір полиці: 380х490 мм.
- Холодоагент: R600а
- Добова витрата електроенергії: 2,816 кВтг/добу
- Річний споживання електроенергії: 1028 кВтг/рік
- Напруга: 220 Ст.
- Потужність: 265 Вт.
- Габаритні розміри: 600х600х2025 мм.
- Розміри упаковки: 620х630х2080 мм.
- Вага: 74 кг.
- Вага із упаковкою: 80 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Страна производитель | Литва |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 80 кг |
| Розмір полок | 380х490 |
| Ефективний об'єм | 360 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х2025 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620x630х2080 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Напряжение | 230/50В |
| Класс энергопотребления | D |
| Дополнительно | лайтбокс |
| Торгова марка | Snaige |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5 полок |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 385 л |
Информация для заказа
- Цена: 28 300 ₴

