- Двері подвійне скло.
- Галогенні лампи.
- Ручне управління,1двигун без реверсу.
- Відстань між протвенями: 80 мм;
- Вага: 35 кг;
- Місткість камери: 4 деки 430*330*20;
- Напруга: 1N 230V;
- Потужність: 2.8 кВт;
- Розміри (ДхШхВ): 550х605х560;
- Температурный діапазон: 50...270 С;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 550х605х560 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 580х660х580 мм |
| Темп.режим | 50°C – 270°C |
| Характеристики | Двері подвійне скло.Конструкція AISI430.Ручне управління,1двигун без реверсу. |
| Напряжение | 220В |
| Дополнительно | Деко в комплект не входить |
| Місткість камери | 4 деки 430х330х20 мм |
| Відстань між протвенями | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 650 ₴


