
Конвекційна піч 430x330 із зволоженням Vesta 0N0443M_H
25 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0N0443M_H
+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Зволоження: є
- Відстань між напрямними, мм: 80
- Вага, кг: 35
- Місткість камери: 4 листа
- Розмір листа, мм: 430х330х20
- Напруга, В: 230
- Потужність, кВт: 2.8
- Габарити, мм: 550х605х560
- Температурний діапазон, °С: 50...270
- Подвійне скло на дверях
- Підсвічування: галогенні лампи
- Матеріал корпусу: AISI 430
- Тип керування: механічне
- Кількість вентиляторів: 1
- Реверс вентилятора: немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 550х605х560 мм |
| Темп.режим | 50°C – 270°C |
| Характеристики | Зволоження.Двері подвійне скло.AISI430.Ручне управління,1 двигун без реверсу. |
| Напряжение | 220В |
| Дополнительно | Деко в комплект не входить |
| Місткість камери | 4 деки 430х330х20 мм |
| Відстань між протвенями | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 800 ₴

