
Шафа середньотемпературна BBD230H Gooder
23 275 ₴
- Под заказ
- Код: BBD230H
Отправка с 10 июня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Барний холодильник Gooder BBD230H призначений для охолодження та короткочасного зберігання продуктів та напоїв – пиво, соки, вода.
Характеристики:
- Двері: скляні, розстібні
- Освітлення: LED
- Холодогент: R600A
- Корпус – пофарбований метал, усередині – алюміній
- Робочі температури: +2 - +8 °C
- Об'єм: 208 л.
- Кількість полиць: 4 шт.
- Виконання дверей: прозора
- Тип охолодження: автоматичний термостат, що вентилюється.
- Наявність замку: ні
- Потужність: 0,23 кВт.
- Розміри: 900x520x900 мм.
- Вага: 55 кг.
- Розміри із упаковкою: 960x570x930 мм.
- Вага із упаковкою: 65 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 65 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х520х900 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 980х580х1045 мм |
| Темп.режим | 0...+8 |
| Характеристики | Корпус з нержавіючої сталі,чорний колір,автоматичні двері,цифровий термостат,загартоване скло, |
| Освещение | LED |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Замок | Є |
| Тип дверей | распашные |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 208 л |
Информация для заказа
- Цена: 23 275 ₴

