Холодильний стіл Gooder S-903PZ використовується для зберігання заготовок, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують красти та укладають начинку
Характеристики
- Цифровий термостат.
- Автоматичне розморожування
- Статична система охолодження
- Двері, що самозакриваються з магнітними прокладками
- Температура довкілля: +38 С
- Холодоагент: R600A
- Температурний режим: +2 - +8
- Об'єм: 368 л.
- Кількість дверей: 3 шт.
- Полиці: GN 1/1, 3 шт.
- Матеріал стільниці: граніт.
- Наявність бурта: з буртом
- Розташування агрегату: знизу.
- Тип охолодження: статичне
- Напруга: 220 Ст.
- Потужність: 0,38 кВт.
- Вага: 216 кг.
- Габарити: 1400×700×1020 мм.
- Вага із упаковкою: 266 кг.
- Товар на палеті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 266 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 1400х700х1020 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1500х800х1120 мм |
| Темп.режим | +2°C,,,+8°C |
| Характеристики | Гранітна стільниця,цифровий термостат.нерж.сталь,регульовані ніжки або невеликі колеса, |
| Освещение | Немає |
| Дополнительно | САЛАДЕТТА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Замок | Нет |
| Кількість полок | 3 шт |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Столешница | гранит |
| Общий объем, л | 368 л |
Информация для заказа
- Цена: 42 943 ₴


