- Вага: 150 кг;
- Завантаження тіста : 25 кг;
- Загальний об'єм л: 35 л;
- Кількість швидкостей: 1;
- Країна виробник: Туреччина;
- Напруга: 220В;
- Потужність: 1,1 кВт;
- Розмір чаши: 460х260 мм;
- Торгова марка: SGS;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SGS |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Завантаження тіста | 25 кг |
| Общий объем, л | 35 л |
| Количество скоростей | 1 |
| Напряжение | 220В |
| Розмір чаши | 460х260 мм |
| Тип миксера | Стационарный |
| Торгова марка | SGS |
Информация для заказа
- Цена: 73 216 ₴


