
Відро для транспортування їжі (подвійні стінки) 20 літрів Gooder
2 542 ₴
- Менее 3 ед.
- Код: 20 літрів
+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Загальний об'єм л: 20 л;
- Рекомендовано для використання для других страв!
- Додатково: Подвійна стінка подвійне дно силіконова прокладка;
- Розміри (ДхШхВ): 310х350 мм;
- Вага: 2 кг;
- Торгова марка: Gooder;
- Країна виробник: Китай;
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 330х330х355 мм;
- Вага в упаковці: 2.8 кг;
- Нержавіюча сталь AISI 304;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gooder |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 2,8 кг |
| Общий объем, л | 20 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 310х350 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 330х330х355 мм |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Дополнительно | Подвійна стінка подвійне дно силіконова прокладка |
| Торгова марка | Gooder |
Информация для заказа
- Цена: 2 542 ₴

