
Шафа середньотемпературна GN-650TN Gooder
45 935 ₴
- Под заказ
- Код: GN-650TN
Отправка с 31 мая 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Загальний об'єм л: 650 л;
- Темп.режим: +2...+8°C;
- Відносна вологість : 65%;
- Діапазон температури навколишнього середовища: +16 до +30 С°;
- Додатково: Всередині і зовні нержавіюча сталь;
- Замок: Є;
- Кількість полок: 3;
- Клас енергоспоживання: D;
- Климатичний клас: 4;
- Матеріал полиць: Метал;
- Освітлення: LED;
- Потужність: 0,35 кВт;
- Розмір полок : 640х530 мм;
- Розміри (ДхШхВ): 740х830х2010 мм;
- Вага: 110 кг;
- Система охолодження: Динамічна;
- Споживання електроенергії: 1,81 кВт/д;
- Характеристики:
- Нержавіюча сталь AISI304,
- доводчик дверей,
- цифровий термостат,
- переставні двері;
- Хлодоген: R290;
- Країна виробник: Китай;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gooder |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Общий объем, л | 650 л |
| Розмір полок | 640х530 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 740х830х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 840х930х2110 мм |
| Материал полок | Металл |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI304,доводчик дверей,цифровий термостат, переставні двері |
| Освещение | LED |
| Климатичний клас | 4 |
| Класс энергопотребления | D |
| Дополнительно | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Торгова марка | Gooder |
| Потребление электроэнергии | 1,81 кВт/д |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Хлодоген | R290 |
| Замок | Є |
| Кількість полок | 3 |
| Относительная влажность | 65% |
| Система охлаждения | Динамічна |
Информация для заказа
- Цена: 45 935 ₴

