Металева ємність під тріску. Встановлюється на спеціальний ТЕН у верхній частині камери пароконвектоматів UNOX XEVC.
- У печах серії PLUS процес копчення контролюється з панелі керування пароконвектомату.
- У печах серії ONE контроль здійснюється вручну за швидкості вентилятора 2.
| Вага (нетто) | 0,69 кг |
| Вага (брутто) | 0,78 кг |
| Габарити (нетто) | 211x142x85 мм |
| Габарити (брутто) | 360x180x90 мм |
| Завантаження тріски на 1 цикл (близько години) | 70-100 г |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (нетто), кг | 0,69 |
| Ширина (нетто), мм | 142 |
| Торговая марка | Unox |
| Высота (нетто), мм | 85,4 |
| Длина (нетто), мм | 211,7 |
| Тип коптильни | Древесная |
Информация для заказа
- Цена: 12 948 ₴


