ШАФА ШОКОВОГО ОХОЛОДЖЕННЯ.
Місткість: 5 GN1 / 1 або 5 листів 600х400, 70 мм
Продуктивність: - від +90 до + 3 ° С 20 кг, - від + 90 ° С до -18 ° С -13 кг.
Цикл охолодження 90 хв
Цикл заморозки 240 хв
Відстань між листами: 70 мм.
Габаритні розміри (ДхШхВ): 760x670x875 мм.
Споживана потужність - 1300 Вт.
Напруга - 220 В.
Вага 82 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apach |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 82 кг |
| Высота | 760 мм |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 875 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Італія |
Информация для заказа
- Цена: 143 832 ₴


