Електрична конвекційна піч UNOX XF023 Anna серії LINEMICRO™ призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, а також для розігріву заморожених продуктів та напівфабрикатів. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель має механічну панель керування Manual з ручним регулюванням температури та часу приготування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
У комплект поставки входить набір з 4-х листів TG 305 (460х330 мм).
режим роботи:
- Конвекція за температури від 30 до 260 °C
БЕЗ пароутворення
Технології:
- DRY.Plus - видалення надмірної вологи для створення хрусткої скоринки та надання рум'янцю готовим стравам
- Швидке видалення вологи з робочої камери
- Protek.SAFE™ - якісна теплоізоляція та максимальна безпека
- Надійна теплоізоляція забезпечує максимальну ефективність печі
- Охолодження зовнішніх поверхонь та скла дверцят для безпечної та комфортної роботи з обладнанням
Додаткові функції:
- Відображення часу приготування, що залишився
- Режим "INF" - безперервна робота печі
Особливості конструкції:
- Легкий високоміцний корпус із сучасних матеріалів
- Виготовлена з високоміцної феритної сталі робоча камера із закругленими кутами гарантує ідеальну гігієнічність та забезпечує зручність миття
- Внутрішнє підсвічування робочої камери для спостереження за процесом приготування
- Ручне відкривання дверцят зверху вниз
- Обмежувач температури для безпечного використання обладнання
| Керування | механічне |
| Кількість рівнів | 4 |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Деко | 460х330 мм |
| Підключення до водопроводу | НЕМА |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 22 кг |
| Вага (брутто) | 31 кг |
| Габарити (нетто) | 600x587x472 мм |
| Габарити (брутто) | 690x660x510 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Конвекционная печь |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Тип парообразования | Без парообразования |
| Тип управления | Механическое |
| Количество уровней | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (нетто), кг | 22 |
| Ширина (нетто), мм | 587 |
| Торговая марка | Unox |
| Высота (нетто), мм | 472 |
| Мощность электрическая, кВт | 3 |
| Длина (нетто), мм | 600 |
| Подключение к электросети | 220V |
- Цена: 41 756 ₴


