
Піч пароконвекційна UNOX XEFR-10EU-ELRV-DR
295 100 ₴
- Менее 3 ед.
- Код: XEFR-10EU-ELRV-DR
- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
Електрична пекарська шафа UNOX XEFR-10EU-ELRV-DR серії BAKERLUX SHOP.Pro™ призначена для допікання заморожених виробів та випікання будь-яких хлібобулочних або кондитерських виробів повного циклу. Інноваційні технології забезпечують максимальну якість готового продукту та простоту використання у будь-яких умовах. Можливість встановлення печей одна на одну дозволяє підлаштовуватися під різні обсяги та потреби.
3 режими роботи:
- Конвекція за температури 30...260 °C
- Пароконвекція за температури 48...260 °C
- Попереднє нагрівання до 260 °C
Представлена модель оснащена електронною панеллю керування версії LED, що дозволяє регулювати ступінь зволоження під час циклу випікання та забезпечує делікатну вентиляцію для випікання особливих виробів. Рекомендується до застосування у пекарнях та кондитерських, а також у супермаркетах із власною кухнею.
Програмування:
- Вбудована пам'ять на 99 програм приготування: кожна включає до 3-х кроків і можливість попереднього нагріву робочої камери
- Швидкий доступ до 12 програм - приготування можна розпочати натисканням однієї кнопки
Технології:
- AIR.Plus - оптимальний розподіл повітря всередині печі
- вентилятор із можливістю реверсивного обертання
- 2 швидкості обертання вентилятора
- DRY.Plus - видалення надмірної вологи для створення хрусткої скоринки та надання рум'янцю готовим стравам
- STEAM.Plus - забезпечення ідеального рівня вологості в печі
- Комбі-режим, випікання з конвекцією та зволоженням (0-20-40-60-80-100%)
- MAXI.LINK™ - економія енергії, часу та простору на кухні
- Дозволяє встановлювати печі одна на одну, надаючи можливість одночасного приготування різних страв з індивідуальними вимогами до температури, рівня вологи та часу приготування
- Protek.SAFE™ - якісна теплоізоляція та максимальна безпека
- Надійна теплоізоляція забезпечує максимальну ефективність печі
- гальмування двигуна вентилятора при відкриванні дверцят, щоб уникнути втрат енергії
Додаткові функції:
- Відображення часу приготування, що залишився
- Відображення номінального та фактичного часу, температури та вологи в камері, швидкості обертання вентилятора
- Режим "INF" - безперервна робота печі
- Можливість вимірювання температури у °C або °F
Особливості конструкції:
- Легкий високоміцний корпус із сучасних матеріалів
- Виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі AISI 304 робоча камера із закругленими кутами гарантує ідеальну гігієнічність та забезпечує зручність миття
- Світлодіодне освітлення камери
- Герметична панель керування для запобігання потраплянню пари на електронну плату (ступінь захисту IPX4)
- Ручне відкривання дверцят зверху вниз
- Замок Soft-close
- Ергономічна ручка дверцят
- Внутрішнє скло легко відкривається для зручності миття
- Направляючі для деко виготовлені з хромованої сталі
- Термостат
| Керування | електронне LED |
| Кількість рівнів | 10 |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Деко | 600х400 мм |
| Підключення до водопроводу | Є |
| Дренажний злив у каналізацію | Є |
| Потужність | 15,5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Вага (нетто) | 96 кг |
| Вага (брутто) | 111 кг |
| Габарити (нетто) | 800x829x952 мм |
| Габарити (брутто) | 970x1060x1110 мм - палета |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Количество уровней | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип подключения | Электрический |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Вес (нетто), кг | 96 |
| Ширина (нетто), мм | 829 |
| Высота (нетто), мм | 952 |
| Мощность электрическая, кВт | 15,5 |
| Длина (нетто), мм | 800 |
| Расстояние между уровнями, мм | 75 |
| Серия | BAKERLUX SHOP.Pro |
| Количество скоростей вентилятора | 2 |
| Реверс вентилятора | Да |
| Управление | Электронное |
| Подключение к Internet | Нет |
| Парообразование | Инжекторное |
| Порт USB | Да |
| Размер противней, мм | 600х400 |
| Назначение печей | Пекарский |
| Подключение к электросети | 380V |
| Подключение к канализации | Да |
| Остекление двери | 2 |
| Тип подсветки камеры | Светодиодный |
- Цена: 295 100 ₴

