Розстійна шафа UNOX XEKPT-10EU-C призначена для підготовки тіста для випікання різних хлібобулочних та кондитерських продуктів. У процесі вистоювання тісто збільшується в об'ємі, набуває пористої внутрішньої структури і рівної поверхні, що дозволяє в результаті отримати продукт найвищої якості з відмінними смаковими характеристиками.
Ця модель не має власної панелі керування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у супермаркетах із власною кухнею.
Особливості:
- Можливість стаціонарного підключення до води
- Керується від печі, не має самостійної панелі керування
- Зволоження задається дискретно (0-20-40-60-80-100%)
- Температура задається плавно від кімнатної до 50°С
| Кількість рівнів | 10 |
| Деко | 600х400 мм |
| Відстань між рівнями | 70 мм |
| Робоча температура | 50 °С |
| Підключення до водопроводу | Є |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Потужність | 1,2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 45 кг |
| Вага (брутто) | 58 кг |
| Габарити (нетто) | 800x792x886 мм |
| Габарити (брутто) | 880x970x1060 мм - палету |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Пекарский/расстоечный шкаф |
| Источник питания | Электричество |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (нетто), кг | 42 |
| Ширина (нетто), мм | 792 |
| Торговая марка | Unox |
| Высота (нетто), мм | 886 |
| Мощность электрическая, кВт | 1,2 |
| Длина (нетто), мм | 800 |
| Подключение к электросети | 220V |
Информация для заказа
- Цена: 80 080 ₴


