Блендер SIRMAN DRAGONE призначений для збивання соусів, мусів, фруктових, молочних та алкогольних коктейлів. Модель дозволяє змішувати напої, а також подрібнювати та перемішувати фрукти до отримання рідких сумішей однорідної консистенції. Даний блендер має досить високу швидкість обертання, завдяки чому приготовлені в ньому коктейлі мають густу і об'ємну піну.
- хромований корпус
- мікровимикач
- малошумна трансмісія
- вентильований двигун
- гумова герметична кришка
- ніж із чотирма лезами з нержавіючої сталі
- градуйована склянка з прозорого лексану, що не б'ється, миється в посудомийній машині
| Об'єм | 1,5 л |
| Швидкість обертання | 16000 об./хв |
| Потужність | 0,45 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вага (брутто) | 4 кг |
| Габарити (нетто) | 213x200x416 мм |
| Габарити (брутто) | 310x300x530 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Тип блендера | Портативный |
Информация для заказа
- Цена: 19 812 ₴


