МЛИН ДЛЯ ЛЬОДУ
-
Корпус з шліфованої нержавіючої сталі
-
Широкий лоток для льоду з ABS-пластика
-
Міцний механізм для подрібнення льоду з ножами з нержавіючої сталі
-
Прозорий бункер з макс. ємністю, що дорівнює 12 склянкам подрібненого льоду (близько 3 л)
-
Продуктивність: до 12 кг / год
-
Не призначений для безперервної роботи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Голландия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 80 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Льодоподрібнювач |
Информация для заказа
- Цена: 6 116 ₴


