Льодоподрібнювач для розбивання льоду, може використовуватися для приготування коктейлів Кайпірінья, Мохіто, заморожених коктейлів і т.п. Каркас з нержавіючої сталі, ручка знімна для приводу ножів апарату і ножовий блок з нержавіючої сталі, стакан з прозорого полікарбонату.
Льодоподрібнювач виглядає дуже симпатично, займає мінімум місця, легко розбирається, миється і обслуговується. Хромований сплав цинку. Леза з нержавіючої сталі .
- Продуктивність, кг/год 5
- Тип завантаження вертикальний
- Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 160x140x270
- Вага, кг 1.50
- Об'єм, л 0,8
- Привід ручний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Голландия |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная производительность | 5 кг/час |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ножа | Нержавеющая сталь |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Млин для льоду |
Информация для заказа
- Цена: 3 513 ₴


