Професійний льодоподрібнювач Frosty FR-169 для дроблення льоду, може використовуватися для приготування коктейлів кайпірінья, мохіто, заморожених коктейлів і т.п. Пофарбований каркас з легкого алюмінієвого сплаву, мікровимикач на кришці, стакан і ножовий блок з нержавіючої сталі, запатентована система подрібнення льоду.
- Продуктивність ~ 120 кг/год
- бункер 1 кг,
- лід крихта,
- регулювання ступеня подрібнення
- швидкість 320 об/хв
- корпус - пластик
- розмір льоду можна регулювати за допомогою ручки,
- леза з нержавіючої сталі,
- бункер пластиковий
- потужність: 0,25 кВт/220В
- розм. 370х290х420
- Вага: 12,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальная производительность | 120 кг/час |
| Максимальная скорость вращения | 320 об/мин |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 Вт |
| Вес | 12.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 290 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Льодоподрібнювач |
Информация для заказа
- Цена: 10 036 ₴


