Льодоподрібнювач призначений для дроблення кубикового або іншої форми льоду, виробленого льодогенераторами. Такий лід застосовується для прикраси різних блюд, а також використовується при приготуванні різних напоїв, коктейлів. Він може використовуватися для приготування крихти (снігу) найрізноманітніших коктейлів з льодом - кайпірінья, заморожених коктейлів.
Льодоподрібнювач має досить великий обсяг контейнера - 1000 мл. Льодоподрібнювач FROSTY FR-300BD гігієнічно абсолютно безпечний і простий в очищенні.
Характеристики:
-
продуктивність ~ 80 кг / год
-
швидкість 1450 об / хв
-
корпус - пластик
-
Габарити: 210x400x300h
-
Потужність: 0,30 кВт / 220В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 30 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная скорость вращения | 1450 об/хв |
| Тип загрузки | Горизонтальная |
| Вид оборудования | Льодоподрібнювач |
Информация для заказа
- Цена: 2 652 ₴


