
Шафа холодильна CC31SM-T1CBFFQ (нерж) Snaige
23 804 ₴
- Під замовлення
- Код: CC31SM-T1CBFFQ
Відправка з 10 червня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Вага | 52 кг |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |
| Ефективний об'єм | 309 л |
| Загальний об'єм л | 310 л |
| Кількість полок | 5+1 |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Країна виробник | Литва |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,29 кВт |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Розмір полок | 494 x 401 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1680 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | 0...+8(+16...+43) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Розмір полок | 494 x 401, нижня 495 x 319 |
| Ефективний об'єм | 309 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1680 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Темп.режим | 0...+8(+16...+43) |
| Освітлення | LED |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Торгова марка | Snaige |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5+1 |
| Система охолодження | Статична |
| Загальний обсяг, л | 310 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 804 ₴

