
Шафа холодильна CC14SM-S6004F Snaige
14 300 ₴
- Під замовлення
- Код: CC14SM-S6004F
Відправка з 10 червня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 127 л |
| Загальний об'єм л | 130 л |
| Кількість полок | 2+1 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Країна виробник | Литва |
| Освітлення | LED |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Розмір полок | 450x324 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 560х600х850 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 570х630х920 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | 0...+8(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Розмір полок | 450x324 мм |
| Ефективний об'єм | 127 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 560х600х850 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 570х630х920 мм |
| Темп.режим | 0...+8(+16...+32) |
| Освітлення | LED |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Торгова марка | Snaige |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Кількість полок | 2+1 |
| Система охолодження | Статична |
| Загальний обсяг, л | 130 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴

