
Кондитерська вітрина FC-700SA Cube Gooder
77 350 ₴
- Під замовлення
- Код: FC-700SA Cube
Відправка з 10 червня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Вага | 210 кг |
| Вага в упаковці | 270 кг |
| Викладка і полки | Нержавійка |
| Кількість полок | 2 |
| Климатичний клас | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Освітлення | LED |
| Передня панель | Крашена |
| Потужність | 0,52 кВт |
| Розмір верхньої полиці | 1584х202 мм |
| Розмір викладки | 1635х313 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1584х255 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1800х660х1130 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1900х760х1300 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 270 кг |
| Розмір верхньої полиці | 1584х202 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1800х660х1130 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1900х760х1300 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Освітлення | LED |
| Климатичний клас | 3 |
| Торгова марка | Gooder |
| Розмір викладки | 1635х313 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1584х255 мм |
| Викладка і полки | Нержавійка |
| Хлодоген | R290 |
| Кількість полок | 2 |
| Передня панель | Крашена |
| Система охолодження | Динамічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 350 ₴

