
Кондитерська вітрина FC-600SCD Cube Gooder
82 016 ₴
- Під замовлення
- Код: FC-600SCD
Відправка з 25 червня 2026+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Вага | 177 кг |
| Вага в упаковці | 187 кг |
| Викладка і передня панель | нержавійка |
| Кількість полок | 2 |
| Климатичний клас | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,43 кВт |
| Розмір верхньої полиці | 1402х220 мм |
| Розмір викладки | 1366х426 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1402х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500х730х1200 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 187 кг |
| Розмір верхньої полиці | 1402х220 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500х730х1200 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Освітлення | LED |
| Климатичний клас | 3 |
| Торгова марка | Gooder |
| Розмір викладки | 1366х426 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1402х320 мм |
| Хлодоген | R290 |
| Кількість полок | 2 |
| Викладка і передня панель | нержавійка |
| Система охолодження | Динамічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 016 ₴

