
Утилізатор харчових відходів для кухні GoodFood KFWD18
6 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: KFWD18
+380 (68) 252-14-99
Продаж- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Утилізатор харчових відходів для кухні GoodFood KFWD18
- Призначений для подрібнювання харчових відходів на маленькі гранули або пасту, щоб їх можна було змити через дренаж.
- Швидкість обертання ножів 4000 об/хв.
- Діаметр зливу мийки 90 мм.
- Діаметр зливного отвору для води 40 мм.
- В комплекті трубки під'єднання до зливу, резинові ущільнювачі, хомут, ключ шестикутник, вимикач живлення, інструкція.
- Напруга 220 В.
- Потужність 0,56 кВт.
- Габаритні розміри d170x330h мм.
- Вага 5,5 кг.
- Паковання 300х300х410 мм.
- Вага в упаковці 6 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Напруга | 220 В. |
| Артикул | KFWD18 |
| Габаритні розміри | d170x330h мм |
| Діаметр зливного отвору для води | 40 мм |
| Діаметр зливу мийки | 90 мм |
| Паковання | 300х300х410 мм |
| Швидкість обертання ножів | 4000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴




