
Пароконвектомат Unox XEVC0311E1RM лінія ONE
206 076 ₴
- Менше 3 од.
- Код: XEVC0311E1RM
- +380 (97) 098-15-54Сервіс
- +380 (50) 857-53-39Адміністратор (вайбер, телеграм)
Електричний пароконвектомат UNOX XEVC-0311-E1RM серії CHEFTOP MIND.Maps™ призначений для приготування величезного асортименту найрізноманітніших страв, а також для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів. Завдяки системі парозволоження та інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, готові страви майже не втрачають вагу та повністю зберігають корисні властивості кожного продукту.
Унікальна сенсорна панель керування MASTER.Touch ONE дозволяє буквально одним рухом намалювати унікальний графік теплової обробки, зберегти його в пам'яті пристрою та приготувати страву в точній відповідності до щойно створеного рецепту. Також можливе одночасне приготування різних продуктів без змішування смаку та запаху, з індивідуальними налаштуваннями температури та вологості для кожної страви.
Представлена модель поєднує в одному корпусі функції конвекційної печі, шафи для смаження, традиційної плити, варильного котла і фритюрниці, забезпечуючи суттєву економію фінансів, електроенергії та простору на кухні. Рекомендується для застосування у ресторанах та інших закладах громадського харчування.
| Керування | сенсорне ONE |
| Кількість рівнів | 3 |
| Відстань між рівнями | 67 мм |
| Гастроємності | GN 1/1 |
| Підключення до водопроводу | Є |
| Підключення до каналізації | Є |
| Потужність | 5 кВт |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Вага (нетто) | 54 кг |
| Вага (брутто) | 68 кг |
| Габарити (нетто) | 750x783x538 мм |
| Габарити (брутто) | 950x860x770 мм - палета |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість рівнів | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип підключення | Електричний |
| Під'єднання до водопроводу | Да |
| Вага (нетто), кг | 54 |
| Ширина (нетто), мм | 783 |
| Торгова марка | Unox |
| Висота (нетто), мм | 538 |
| Потужність електрична, кВт | 5 |
| Довжина (нетто), мм | 750 |
| Відстань між рівнями, мм | 67 |
| Серія | CHEFTOP MIND.MAPS |
| Кількість швидкостей вентилятора | 8 |
| Реверс вентилятора | Да |
| Керування | Сенсорне |
| Пароутворення | Інжекторна |
| Розмір дек, мм | GN 1/1 |
| Призначення печей | Гастрономічний |
| Під'єднання до електромережі | 220/ 380V |
| Під'єднання до каналізації | Да |
| Термощуп | Да |
| Тип мийки | Автоматична |
| Остекання дверей | 2 |
| Тип підсвічування камери | Світлодіодний |
- Ціна: 206 076 ₴

